اس ام اس های خود را به شماره تلفن:09379528625ارسال نماید وبا نام خودتان ثبت گردد(با تشکر مدیر وبلاگ
 جلق
عوارض جلق زدن در بدن:

1-    ريختن مو و آب شدن بدن

در زنان موي سر شروع به ريختن کرده و بتدريج از نمو مو کاسته مي شودبطوريکه در سن بيست و پنج سالگي جز چند تار موي نخواهد داشت.

گوشت رانها آب شده و جز پوست و استخوان چيزي نخواهد ماند. وقتي به زني که جلق زنده مي نگيريد مي بينيد پوست بدنش در  نقاط معيني چروک خورده و آثار پژمردگي در آن هويداست. مثل دختران شاداب و تروتازه نمي متنند. اين زن قادر نيست کودکي سالم و با نشاطي را تحويل جامعه دهد.

2-    خم شدن قامت

اشخاص مبتلي به عمل زشت جلق هرگز قامتي رعنا نمي يابند بر اثر تا ثير اين عمل کشنده بر روي اعصاب ، خوب کار نکردن غدد(اپي فيز) و (اي پنيز) قامت چندان طويل نشده، و ستون فقرات در حدود دنده هاي نخست کج مي گردد.

اين اشخاص اغلب چهره هاي زرد دارند و دستشان مي لرزد، سست عنصر و بد اخلاقند.

3-    آلت تناسلي

در زنان مخصوصا عمل جلق اثر سوئي دارد که هر گز معالجه پذير نيست. زناني که جلق زده اند و يا با عمل غير  طبيعي وسايل لذت آني را فراهم کرده اند براي هميشه از نعمت فرزند محروم مي مانند زيرا جلق زدن باعث مني شود آلت تناسلي از حالت عادي خارج شود و اعضاء و جوارح آن آماده جماع نباشد و چون آن لذت معمولي دست نمي دهد در نتيجه موجبات جدائي زن و شوهر را فراهم مي آورد.

4-    محتلم شدن

ممکن است مرد در اثر کثرت و اصرار در عمل جلق زدن غده توليد مايع مني اش خشک شده و عمل طبيعي خويش را فراموش کرده و مرد را محتلم ننمايد.

در زنان جلق زدن بر طول مجراي آلت تناسلي افزوده مانع از رسيدن مني به رحم  مي شود و رد نتيجه زن به طور طبيعي بچه دار نمي شود.

5-    غدد منوي

بعيد نيست مني در داخل آلت تناسلي بماند و ماندن بسيار آن تشکيل غدد منوي را بدهد که بر اثر آن زن ناچار شود هر سه ماه  براي خارج کردن اين غده به پزشک و جراح مراجعه کند.

بدتر از همه اينکه جلق زدن قامت زن را از حال عادي خارج کرده و پستانها را آب نموده و بصورت زشت و نفرت آوري در مي آورد.

فکر کنيد پستان که يکي از نقاط حساس زن و مايه زيبايي قامت است از کار افتاده و چروکيده شود چه صورتي مي يابد.

6-    هيستري و ديوانگي

دکتر تورت Tourette مي نوسيد : در طي کارخود عده زيادي از زنان را ديدم که بر اثر اعتياد به جلق زدن دچار مرض هيستري شده بودند.

اينان چاره ايي ندارند جز آنکه باقيمانده عمر خود را در مذلت و بد بختي بسر برند و براي هميشه مورد نفرت واقع شوند.

7-    فلج شدن

بدبخت آنکه بر اثر جلق شخص اراده خود را از دست بدهد و بخاطر اين کار زشت و ناپسند هميشه از در دست گرفتن اراده بعضي از اعضا بدن خودمحروم باشد.

ساده ترين راه مدوا

اي خواننده عزيز اگر تو نيز دچار اين عادت زشت که ميتوان آن را مرضي مهلک نام نهاد شده اي و تن به اسارت داده اي اکنون اين سطور را خوانده ايي و بعواقب وخيم و خطرناک آن پي برده ايي اندکي بخود نيرو بده ، کمي همت داشته با ، زنجير هاي محکم بدبختي را که به دست و پاي خود بسته ايي و روح خود را در قالب کرده و مانع از رشد و نمو آن شده ايي و هميشه سست و و خمود هستي و بزندگي با ديده بي اعتنايي مي نگري و خود را دائما رنجور و ضعيف حس مي کني پاره کن.

بخودتلقين نما که ديگر گرد اينکار نگردي و براي يک دقيقه لذت عمري را در رنج بسر نبري در سي سالگي در مانده و عليل نشوي ، قامت رعنايت خميده و کماني نگردد.

بر صفحه بنويس:

((من بايد اين عادت زشت را ترک کنم )) و هرروز صبح بر آن بنگر و مفادش را بکاربند.

از امروز تصميم بگير بجاي اينکار صبحا در حدود پنج دقيقه ورزش کني، ستون فقراتت را با آب سرد مالش دهي _در تابستان داخل آب سرد شوي، بر بستري نسبتا خشن بخوابي و شب ها زود بخوابي، هنگام خواب مناظر محرک و شهوت انگيز را بياد نياوري. کمتر کتاب منحرف کننده مطالعه کني و عکس  هاي محرک را تماشا نکن.

دوست عزيز اين عمل زشت در دين اسلام نيز کاملا منع شده جزو گناهان کبيره محسوب مي گرد چون باعث قساوت قلب شده و انسان رااز خدا دور  ساخته و زمينه گناهان بزرگتري همچون زنا را فراهم مي آورد راحت ترين کار براي خلاصي از اين کار زشت اين است که بطرف خدا برگردي از عمل زشت خود توبه کني و نماز بخواني چرا که براستي نماز انسان را از فحشا و منکر باز مي دارد.

 

|+| نوشته شده توسط omid در دوشنبه بیست و هفتم دی ۱۳۸۹  |
 
 
بالا